BRAVO, BRAVO, BRAVO! Novo postolje za hrvatsko skijanje!

Fenomenalna Zrinka Ljutić druga u slalomu u Soldeu!

Objavljeno: 11.02.2024. zagorjeinternational

Nakon dramatične završnice Hrvatska skijašica Zrinka Ljutić osvojila je odlično drugo mjesto na slalomskoj utrci u Soldeuu iza skijašice Anne Swenn-Larsson.

U prvoj vožnji Zrinka je osvojila treće mjesto u slalomskoj utrci u Soldeuu. Na andorskom skijalištu Ljutić je prvu vožnju završila iza prvoplasirane Anne Swenn Larsson, za kojom zaostaje 42 stotinke, i drugoplasirane Paule Moltzan. Ljutić je krenula sa startnim brojem 15.

U drugu vožnju ušla je i Leona Popović, koja je imala startni broj 7. No zbog nekoliko grešaka skupila je zaostatak od dvije sekunde i 20 stotinki za vodećom Šveđankom, što je bilo dovoljno za diobu 22. mjesta. Ljutić je u karijeri osvojila dva postolja u slalomu. Najbolji rezultat joj je drugo mjesto u slovačkoj Jasni u siječnju ove godine, a bila je prošle sezone treća u Češkoj. Druga vožnja u Soldeuu kreće u 13:30 sati.