U Zaboku ovog vikenda održano prvenstvo u kickboxingu Krapinsko - zagorske županije

Zagorski kickboxing klubovi “Krapina”, “Zmaj”, “BTI” i “Budišo” pokazali iznimne vještine i kući odnijeli ukupno 35 medalja

Objavljeno: 02.05.2022. zagorjeinternational

U subotu je u prostoru male sportske dvorane u Zaboku održano županijsko prvenstvo u kickboxingu u disciplini “Point Fighting” i “Light Contact” za sve dobne skupine, a na natjecanju su od zagorskih klubova nastupili KBK “Krapina“, klub “BTI“ iz Zaboka , “Zmaj“ iz Bedekovčine i klub “Budišo” iz Svetog Križa Začretja.

U kategorijama ‘djeca’, ‘mlađi kadeti’, ‘stariji kadeti’ i ‘seniori’, u muškoj i ženskoj skupini, nastupilo je 36 natjecatelja u 42 starta. Najtrofejniji klub bio je KBK “Krapina” s 15 osvojenih medalja, od toga pet zlatnih, osam srebrnih i dvije brončane. Slijedi klub “Zmaj” iz Bedekovčine s devet medalja, od čega pet zlatnih, tri srebrne i jedna brončana. Klub “BTI” iz Zaboka osvojio je osam medalja, četiri zlatne, jednu srebrnu i tri bronce, a Klub “Bušido” iz Svetog Križa Začretja je osvojio dvije srebrne i jednu brončanu medalju.

U sudačkom dijelu natjecanja sudjelovalo je pet licenciranih sudaca Hrvatskog kickboxing saveza.