Čudna utakmica u Maču

Gaju samo bod protiv Dinama (OO)

Objavljeno: 29.04.2024. Milorad Videković

U 27. kolu 3. NL Centar, Gaj je u Maču ugostio Dinamo (OO) i uzeo samo bod odigravši 3:3

Čudna utakmica u Maču. Favorizirani Gaj ugostio je Dinamo (OO) koji je došao sa samo 14 igrača bez pričuvnog vratara, da bi gosti u 74. minuti ostali i bez Matea Pršira koji je dobio drugi žuti, isključujući karton. Unatoč tome, hrabri gosti uspjeli su doći do izjednačenja u 88. minuti preko Ndaa, sasvim zasluženo, s obzirom na borbu i htijenje koje su iskazali na terenu.

Gaj – Dinamo (OO) 3:3

Stadion: NK Gaj Mače. Gledatelja: 300. Sudac: A. Kožarec (Samobor). Pomoćnici: Batušić i Trstenjak.

Strijelci: 1:0 Ristovski (4); 1:1 Bencetić (13); 1:2 Bencetić (26); 2:2 Mazalović (43); 3:2 Haramustek (70); 3:3 Ndao (86).

Gaj: Strahonja, Tepšić (46. Deak), Haramustek, Nikolić, Sedak (46. Cvrtila; 78. Plehan), Kovač (46. Šaban), Šoštarić, Kovačić, Ristovski, Mazalović, Dačnik – Kovačić (46. Baneković). Trener: Marijan Glavica.

Dinamo (OO): Šolčić, Smith, Halama (76. Crnković), M. Pršir, Ndao, Puntar, Bencetić (90+6 Dude), Pavlović, Preša, Adamić, D. Pršir (89. Putak). Trener: Dario Zanić.

Igrač utakmice: Deni Bencetić