Na međunarodnom kickboxing turniru Alpe – Adria sudjelovalo 240 natjecatelja, među njima i zagorski borci

Ninje u Puli osvojile tri zlata i dvije bronce, a BTI dva zlata i jedno srebro

Objavljeno: 28.05.2019. IB

Na međunarodnom Alpe – Adria kickboxing natjecanju u Puli sudjelovalo je 240 natjecatelja iz 39 kluba iz četiriju država. Nastupili su i članovi kickboxing klubova Ninja i BTI iz Zaboka. Ninje su osvojile tri zlatne i dvije brončane medalje. Leona Bartolin je  osvojila prvo mjesto u disciplini light contact, u kategoriji starijih kadetkinja do 55 kilograma, i disciplini point fight do 55 kilograma. Zlato je osvojila i Elena Čvek, u disciplini point fight mlađih kadetkinja do 42 kilograma. Bronce su osvojili Gabrijel Latin u disciplini point fight, u kategoriji mlađi kadet do 32 kilograma, i Leonardo Čvek, u disciplini point fight, u kategoriji starijih kadeta do 57 kilograma.
BTI je osvojio dva zlata i jedno srebro. Riko Ljubić je kod dječaka početnika do 22 kilograma u disciplini point fight bio drugi. Kiara Bratković je u point fightu u kategoriji djevojčice +36 kilograma osvojila prvo mjesto, a isti uspjeh ostvarila je i Leonarda Deak kod starijih kadetkinja do 46 kilograma.