Poraz 30:22 u gostima kod Mladosti 09

RUKOMET: Zagorec izgubio u Samoboru

Objavljeno: 11.03.2024. Milorad Videković

Započeo je proljetni dio 2. Međužupanijske muške rukometne lige u kojoj se natječe krapinski Zagorec. U prvom kolu proljeća Krapinčani su bili na gostovanju kod ekipe Mladost 09 u Samoboru i pretrpjeli poraz 30:22.

Osam golova razlike, na prvi pogled izgleda kao da su rukometaši Zagorca u potpunosti razbijeni na ovom gostovanju, no kretanje rezultata govori da su pružili odličan otpor iskusnijem domaćinu te su u jednom trenutku prvog poluvremena imali i dva gola razlike. Ipak, domaćin je konsolidirao svoje redove i otišao na odmor s dva gola prednosti (16:14).

Prvih pet minuta nastavka odlučilo je pobjednika. Mladost 09 otišla je na pet pogodaka razlike i rutinski privela utakmicu kraju za konačnih 30:22.

Trenerica Silvija Smrekar na parket je poslala sljedeću ekipu: Petrović, Bogdanić, Malogorski, Švaljek, Uroić – Varga, Galić, Pecigus, Žigman, Gradečak, Merkaš, Lenard, Kundih i Turner.

Tablica:

1. Iluzija, 16 bodova (9 odigranih utakmica)