U organizaciji Županijskog školskog sportskog saveza Krapinsko – zagorske županije odigrane su utakmice futsala u konkurenciji dječaka i djevojčica. Domaćin djevojčicama sedmog i osmog razreda osnovne škole bila je Osnovna škola Đurmanec, a dječacima SŠ Krapina i OŠ Đurmanec. Ovo su rezultati:
- kolo djevojčice
Skupina A
PREGRADA- OŠ J. LESKOVARA – MIHOVLJAN- OŠ “LJ. GAJA” 0:3
A1 MIHOVLJAN- OŠ “LJ. GAJA”
A2 PREGRADA- OŠ J. LESKOVARA
Skupina B
ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC – SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z. 1:0
RADOBOJ- OŠ SIDE KOŠUTIĆ – ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC 0:3
SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z. – RADOBOJ- OŠ SIDE KOŠUTIĆ 1:1 (2:1)
B1 ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC
B2 SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z.
Završnica
A1 MIHOVLJAN- OŠ “LJ. GAJA” – B2 SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z.
B1 ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC – A2 PREGRADA- OŠ J. LESKOVARA
Poražene ekipe igraju za 3. mjesto, a pobjednici igraju za 1. mjesto.
- kolo dječaci
Skupina A
VELIKO T.- OŠ VELIKO T. – DESINIĆ- OŠ ĐURE PREJCA 9:1
ZLATAR B.- OŠ ZLATAR B. – VELIKO T.- OŠ VELIKO T. 3:5
DESINIĆ- OŠ ĐURE PREJCA – ZLATAR B.- OŠ ZLATAR B. 4:9
A1 VELIKO T.- OŠ VELIKO T.
A2 ZLATAR B.- OŠ ZLATAR B.
Skupina B
PREGRADA- OŠ J. LESKOVARA -STUBIČKE T.- OŠ V. BOSNAR STUBIČKE T. 3:1
GORNJA S.- OŠ M. GUPCA – MIHOVLJAN- OŠ “LJ. GAJA” 2:1
PREGRADA- OŠ J. LESKOVARA – GORNJA S.- OŠ M. GUPCA 3:1
PREGRADA- OŠ J. LESKOVARA – MIHOVLJAN- OŠ “LJ. GAJA” 0:0
MIHOVLJAN- OŠ “LJ. GAJA” – STUBIČKE T.- OŠ V. BOSNAR STUBIČKE T. 4:3
STUBIČKE T.- OŠ V. BOSNAR STUBIČKE T. – GORNJA S.- OŠ M. GUPCA 2:6
B1 PREGRADA- OŠ J. LESKOVARA
B2 GORNJA S.- OŠ M. GUPCA
Skupina C
DONJA S.- OŠ D. STUBICA – ZABOK- OŠ “KSAVERA Š. G” 1:5
C1 ZABOK- OŠ “KSAVERA Š. G”
C2 DONJA S.- OŠ D. STUBICA
Skupina D
RADOBOJ- OŠ SIDE KOŠUTIĆ – BUDINŠČINA- OŠ V. NAZORA 0:2
KRAPINA- OŠ A. CESARCA – SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z. 3:2
RADOBOJ- OŠ SIDE KOŠUTIĆ – KRAPINA- OŠ A. CESARCA 0:4
RADOBOJ- OŠ SIDE KOŠUTIĆ – SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z. 1:3
SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z. – BUDINŠČINA- OŠ V. NAZORA 4:2
BUDINŠČINA- OŠ V. NAZORA – KRAPINA- OŠ A. CESARCA 1:1 ( 4:3)
D1 KRAPINA- OŠ A. CESARCA
D2 SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z.
Skupina E
KLANJEC – OŠ A. MIHANOVIĆA – TUHELJ- OŠ LIJEPA NAŠA 1:3
KRALJE NA S.- OŠ PAVLA. ŠTOOSA – MAČE- OŠ MAČE 0:7
KLANJEC – OŠ A. MIHANOVIĆA – KRALJE. NA S.- OŠ PAVLA. ŠTOOSA 8:0
KLANJEC – OŠ A. MIHANOVIĆA – MAČE- OŠ MAČE 2:5
MAČE- OŠ MAČE – TUHELJ- OŠ LIJEPA NAŠA 1:3
TUHELJ- OŠ LIJEPA NAŠA – KRALJE. NA S.- OŠ PAVLA. ŠTOOSA 11:1
E1 TUHELJ- OŠ LIJEPA NAŠA
E2 MAČE- OŠ MAČE
Skupina F
BEDEKOVČINA-OŠ BEDEKOVČINA – LOBOR- OŠ FRANJE H. KIŠA 7:0
KRAPINA- OŠ “LJ. GAJA” – OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE 1:1 (5:6)
BEDEKOVČINA-OŠ BEDEKOVČINA – KRAPINA- OŠ “LJ. GAJA” 0:3
BEDEKOVČINA-OŠ BEDEKOVČINA – OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE 2:8
OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE – LOBOR- OŠ FRANJE H. KIŠA 9:1
LOBOR- OŠ FRANJE H. KIŠA – KRAPINA- OŠ “LJ. GAJA” 0:3
F1 OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE
F2 KRAPINA- OŠ “LJ. GAJA”
Skupina G
ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC – KRAPINSKE T.- OŠ K. TOPLICE 5:2
- JESENJE- OŠ G. JESENJE – BRESTO. O.- OŠ S. RADIĆA 5:1
ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC – G. JESENJE- OŠ G. JESENJE 1:0
ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC – BRESTO. O.- OŠ S. RADIĆA 3:3
BRESTO. O.- OŠ S. RADIĆA – KRAPINSKE T.- OŠ K. TOPLICE 1:8
KRAPINSKE T.- OŠ K. TOPLICE – G. JESENJE- OŠ G. JESENJE 5:0
G1 ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC
G2 KRAPINSKE T.- OŠ K. TOPLICE
Skupina H
BELEC- OŠ BELEC – KONJŠČINA- OŠ KONJŠČINA 1:2
ZLATAR- OŠ A. KOVAČIĆA – HUM NA S.- OŠ V. KOVAČIĆA 2:2 (3:4)
BELEC- OŠ BELEC – ZLATAR- OŠ A. KOVAČIĆA 5:1
BELEC- OŠ BELEC – HUM NA S.- OŠ V. KOVAČIĆA 5:2
HUM NA S.- OŠ V. KOVAČIĆA – KONJŠČINA- OŠ KONJŠČINA 1:3
KONJŠČINA- OŠ KONJŠČINA – ZLATAR- OŠ A. KOVAČIĆA 3:2
H1 KONJŠČINA- OŠ KONJŠČINA
H2 BELEC- OŠ BELEC
- kolo dječaci
Skupina I
VELIKO T.- OŠ VELIKO T. – KONJŠČINA- OŠ KONJŠČINA 3:0
DONJA S.- OŠ D. STUBICA – KRAPINSKE T.- OŠ K. TOPLICE” 0:4
VELIKO T.- OŠ VELIKO T.- DONJA S.- OŠ D. STUBICA 3:0
VELIKO T.- OŠ VELIKO T. – KRAPINSKE T.- OŠ K. TOPLICE” 0:3
KRAPINSKE T.- OŠ K. TOPLICE” – KONJŠČINA- OŠ KONJŠČINA 5:4
KONJŠČINA- OŠ KONJŠČINA – DONJA S.- OŠ D. STUBICA 4:6
I1 KRAPINSKE T.- OŠ K. TOPLICE”
I2 VELIKO T.- OŠ VELIKO T.
Skupina J
ZABOK- OŠ “KSAVERA Š. G” – OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE 6:3
SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z. – BELEC- OŠ BELEC 6:1
ZABOK- OŠ “KSAVERA Š. G” – SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z. 8:4
ZABOK- OŠ “KSAVERA Š. G” – BELEC- OŠ BELEC 5:2
BELEC- OŠ BELEC -OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE 1:14
OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE – SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z. 9:1
J1 ZABOK- OŠ “KSAVERA Š. G”
J2 OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE
Skupina K
TUHELJ- OŠ LIJEPA NAŠA – KRAPINA- OŠ A. CESARCA 0:1
GORNJA S.- OŠ M. GUPCA – KRAPINA- OŠ “LJ. GAJA” 0:2
TUHELJ- OŠ LIJEPA NAŠA – GORNJA S.- OŠ M. GUPCA 0:6
TUHELJ- OŠ LIJEPA NAŠA – KRAPINA- OŠ “LJ. GAJA” 1:5
KRAPINA- OŠ “LJ. GAJA” – KRAPINA- OŠ A. CESARCA 3:1
KRAPINA- OŠ A. CESARCA – GORNJA S.- OŠ M. GUPCA 3:1
K1 KRAPINA- OŠ “LJ. GAJA”
K 2 KRAPINA- OŠ A. CESARCA
Skupina L
ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC – PREGRADA- OŠ J. LESKOVARA 2:2 (3:2)
ZLATAR B.- OŠ ZLATAR B. – MAČE- OŠ MAČE 5:1
ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC – ZLATAR B.- OŠ ZLATAR B 7:1
ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC – MAČE- OŠ MAČE 3:4
MAČE- OŠ MAČE – PREGRADA- OŠ J. LESKOVARA 1:3
PREGRADA- OŠ J. LESKOVARA – ZLATAR B.- OŠ ZLATAR B 7:3
L1 PREGRADA- OŠ J. LESKOVARA
L2 ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC