Zagorci uspješni na međunarodnom Kickboxing turniru “Topusko open”

Krapinski borci kući donijeli srebro i tri bronce, jedna bronca otišla i u Sveti Križ Začretje

Objavljeno: 30.10.2017. AB

U Topuskom je u subotu održan kickboxing turnir “Topusko Open”, na kojem su sudjelovali natjecatelji i iz dva zagorska kluba – Kickboxing kluba Krapina i Kickboxing klub “Bušido” iz Sv. Križa Začretja.
Na turniru je sudjelovalo 284 natjecatelja iz 32 kluba i tri države, a krapinski borci vratili su se kući s osvojenim jednim drugim i tri treća mjesta. Članovi krapinskog kluba natjecali su se u Point fightingu, u kojem je Arijan Šaić među djecom početnicima do 32 kg osvojio treće mjesto, Antonela Cesarec među mlađim kadetkinjama do 42 kg osvojila je također treće mjesto, a isti rezultat je ponovila i u kategoriji starijih kadetkinja do 42 kg.
Robert Cesarec među seniorima do 79 kg u finalu je izgubio od aktualnog državnog prvaka i osvojio drugo mjesto.
Kickboxing klub Bušido iz Svetog Križa Začretja, imao je jednog predstavnika, Luku Peroša, koji je također u disciplini Point fighting, u kategoriji dječaka početnika +32 kg, kroz tri borbe osvojio brončanu medalju.