Načelnik Jalžabeta izašao iz Reformista

Objavljeno: 13.12.2023. zagorjeinternational

Načelnik općine Jalžabet Rajko Solar više nije član stranke Reformisti. Solar kaže kako je s Reformistima došao na raskrižje političkog puta te da je vrijeme za rastanak. Njegovo priopćenje prenosimo u cijelosti.

“S veseljem očekujem nove izazove i pobjede”

– Nove ideje i želja za promjenom na bolje potaknule su me na moj politički angažman prije dvije i pol godine s nadom i vjerom da se isto može ostvariti u našoj maloj, a ipak toliko velikoj sredini. Od prvog dana jedino što me je zanimalo je napredak i razvoj moje, naše Općine Jalžabet s ciljem boljeg života svih naših stanovnika. Isto tako, takav razvoj i napredak sam pokušao implementirati i u svojoj sada već bivšoj stranci Reformisti, no došli smo do točke od koje dalje više ne idemo zajedno. Došli smo na raskrižje političkog puta gdje se rastajemo te ja dalje svoj politički put nastavljam kao nezavisni načelnik Općine Jalžabet. Mještani Jalžabeta su mi dali povjerenje na prošlim izborima da zastupam njihove interese i zbog toga nastavljam putem razvoja i napretka naše Općine s još većim zanosom i motivacijom ostvariti zacrtane planove. Svojim dosadašnjim kolegama iz bivše stranke želim svako dobro u životu te s veseljem očekujem sve nove izazove, projekte i pobjede na dobrobit svih stanovnika Općine Jalžabet – poručio je Solar.

Najnovije po kategorijama

Objavljeno u isto vrijeme

Pročitajte više s našeg weba