U tijeku je sanacija pomoćnog igrališta NK Zagorca u Podgori Krapinskoj

“To je samo jedan u nizu koraka koji slijede u unapređivanju infrastrukturnih uvjeta našeg kluba – Zagorec raste”

Objavljeno: 31.03.2022. zagorjeinternational

U Podgori Krapinskoj, nakon nedavnog otvaranja novog igrališta s umjetnom travom, u tijeku su ponovno radovi. Ovoga puta se radi se na sanaciji pomoćnog igrališta s pravom travom, a u tijeku je njegova rekonstrukcija i uljepšavanje.   

Na Facebook stranici krapinskog Zagorca stoji kako je igralište bilo u lošem stanju te da je ova sanacija doista potrebna. 

– To je samo jedan u nizu koraka koji slijede u unapređivanju infrastrukturnih uvjeta našeg kluba – Zagorec raste i počinje poprimati one obrise koje bi kao nositelj kvalitete i stožerni klub trebao imati – napisali su iz kluba uz zahvale Gradu Krapini. 

Najnovije po kategorijama

Objavljeno u isto vrijeme

Pročitajte više s našeg weba