Natjecalo se gotovo 700 djece

VELIKA FOTOGALERIJA: Sport i radost na ‘Dječjoj olimpijadi’, a najbolji su klinci iz Donje Stubice!

Objavljeno: 11.05.2024. zagorjeinternational

Jučer je u Zaboku održana 20. Olimpijada dječjih vrtića Krapinsko – zagorske županije. Natjecalo se 668 dječaka i djevojčica iz 19 vrtića: Balončica (Hum na Sutli), Bedekovčina, Bubamara (Donja Stubica), Cvrkutić (Oroslavje), Đurmanec, Ivančica (Lobor), Jurek (Gornja Stubica), Konjščina, Pušlek (Marija Bistrica), Naša radost (Pregrada), Maslačak (Krapinske Toplice), Rožice (Veliko Trgovišće), Sveti Križ Začretje, Škrinjica (Radoboj), Zlatarsko zlato (Zlatar), Šlapica (Oroslavje), Zlatni dani (Zlatar Bistrica), Zvirek (Stubičke Toplice) i Zipkica (Zabok).

Djeca su uživala i odlično se zabavila, a evo i rezultata. U ukupnom poretku prvo mjesto s najviše bodova osvojio je Dječji vrtić ‘Bubamara’ iz Donje Stubice, na drugom mjestu je Dječji vrtić ‘Naša radost’ Pregrada, a na trećem Dječji vrtić ‘Zipkica’ Zabok.

Rezultati po kategorijama:

Trčanje 50 m, dječaci: 1. mjesto Gabriel Vran (DV Balončica), 2. mjesto David Javorić (DV Balončica), 3. mjesto Alen Kunštek (DV Naša radost)

Trčanje 50 m, djevojčice: 1. mjesto Marta Plašć (DV Konjščina), 2. mjesto Lena Begovac (DV Naša radost), 3. mjesto Greta Delija (DV Zipkica)

Štafeta 4 x 25 m, dječaci: 1. mjesto DV Zipkica, 2. mjesto DV Naša radost, 3. mjesto DV Zlatarsko zlato

Štafeta 4 x 25 m, djevojčice: 1. mjesto DV Pušlek, 2. mjesto DV Šlapica, DV Cvrkutić

Bacanje loptice u daljinu, dječaci: 1. mjesto Dino Krošlin (DV Naša radost), 2. mjesto David Kada (DV Zipkica), 3. mjesto Dario Završki (DV Balončica)

Bacanje loptice u daljinu, djevojčice: 1. mjesto Ana Darapi (DV Jurek), 2. mjesto Dora Peštaj (DV Bubamara), 3. mjesto Nikol Čupar (DV Bubamara)

Skok u dalj s mjesta, dječaci: 1. mjesto Jan Herceg (DV Rožice), 2. mjesto Bartol Boc (DV Zvirek), 3. mjesto David Odorjan (DV Pušlek)

Skok u dalj s mjesta, djevojčice: 1. mjesto Lea Hršak (DV Rožice), 2. mjesto Franka Gorički (DV Konjščina), 3. mjesto Dora Novosel (DV Bubamara)

Rukomet: 1. mjesto DV Maslačak, 2. mjesto DV Bubamara, 3. mjesto DV Bedekovčina

Nogomet, dječaci: 1. mjesto DV Cvrkutić, 2. mjesto DV Zlatni dani, 3. mjesto DV Naša radost

Nogomet, djevojčice: 1. mjesto DV Zlatni dani, 2. mjesto DV Zipkica 2, 3. mjesto DV Sveti Križ Začretje

Najnovije po kategorijama

Objavljeno u isto vrijeme

Pročitajte više s našeg weba