ODLIČAN USPJEH MLADIH BORACA U SLUNJU

Članovi Kickboxing kluba Krapina u Zagorje se vratili s jednim prvim, tri druga i tri treća mjesta

Objavljeno: 09.10.2017. JJ

U sportskoj dvorani Srednje škole Slunj održan je kickboxing turnir Slunj Open 2017. U tri kickboxing discipline – point fightingu, light contactu i kick lightu – natjecalo se 146 natjecatelja iz 22 kluba. Iz krapinskog kickboxing kluba sudjelovala je najmlađa ekipa, koja je u point fightingu dala sve od sebe da se u Krapinu vrate s medaljama. Arijan Šoić u kategoriji dječaka početnika do 28 kilograma u svojoj prvoj polufinalnoj borbi nije uspio svladati protivnika iz Kutine te je osvojio treće mjesto, ali je zato već sljedeća borba mnogo bolja i samouvjerenija, pa je u kategoriji dječaka do 25 kilograma osvojio drugo mjesto. Dora Skupnjak i Lara Kranjčec borile su se u istoj kategoriji djevojčica početnica do 28 kilograma. Dora je u polufinalu pobijedila protivnicu iz Bihaća i osvojila drugo mjesto, dok je Lara izgubila od natjecateljice iz Siska te osvojila treće mjesto. Dora Skupnjak također se borila u kategoriji djevojčica do 25 kilograma te je osvojila drugo mjesto. Antonela Cesarec u kategoriji mlađih kadetkinja do 37 kilograma, nakon tri pobjede, osvaja prvo mjesto, dok u višoj kategoriji do 42 kilograma gubi u polufinalu i osvaja treće mjesto.