U organizaciji Županijskog školskog sportskog saveza Krapinsko – zagorske županije odigrane su utakmice futsala u konkurenciji dječaka i djevojčica. Domaćin djevojčicama sedmog i osmog razreda osnovne škole bila je Osnovna škola Đurmanec, a dječacima SŠ Krapina i OŠ Đurmanec. Ovo su rezultati:

  1. kolo djevojčice

Skupina A

PREGRADA- OŠ J. LESKOVARA – MIHOVLJAN- OŠ “LJ. GAJA” 0:3

A1 MIHOVLJAN- OŠ “LJ. GAJA”

A2 PREGRADA- OŠ J. LESKOVARA

Skupina B

ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC – SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z. 1:0

RADOBOJ- OŠ SIDE KOŠUTIĆ – ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC 0:3

SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z. – RADOBOJ- OŠ SIDE KOŠUTIĆ 1:1 (2:1)

B1 ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC

B2 SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z.

Završnica

A1 MIHOVLJAN- OŠ “LJ. GAJA”  – B2 SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z.

B1 ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC  – A2 PREGRADA- OŠ J. LESKOVARA

Poražene ekipe igraju za 3. mjesto, a pobjednici igraju za 1. mjesto.

  1. kolo dječaci

Skupina A

VELIKO T.- OŠ VELIKO T. – DESINIĆ- OŠ ĐURE PREJCA 9:1

ZLATAR B.- OŠ ZLATAR B. – VELIKO T.- OŠ VELIKO T. 3:5

DESINIĆ- OŠ ĐURE PREJCA – ZLATAR B.- OŠ ZLATAR B. 4:9

A1 VELIKO T.- OŠ VELIKO T.

A2 ZLATAR B.- OŠ ZLATAR B.

Skupina B

PREGRADA- OŠ J. LESKOVARA -STUBIČKE T.- OŠ V. BOSNAR STUBIČKE T. 3:1

GORNJA S.- OŠ M. GUPCA – MIHOVLJAN- OŠ “LJ. GAJA” 2:1

PREGRADA- OŠ J. LESKOVARA – GORNJA S.- OŠ M. GUPCA 3:1

PREGRADA- OŠ J. LESKOVARA – MIHOVLJAN- OŠ “LJ. GAJA” 0:0

MIHOVLJAN- OŠ “LJ. GAJA” – STUBIČKE T.- OŠ V. BOSNAR STUBIČKE T. 4:3

STUBIČKE T.- OŠ V. BOSNAR STUBIČKE T. – GORNJA S.- OŠ M. GUPCA 2:6

B1 PREGRADA- OŠ J. LESKOVARA

B2 GORNJA S.- OŠ M. GUPCA

Skupina C

DONJA S.- OŠ D. STUBICA – ZABOK- OŠ “KSAVERA Š. G” 1:5

C1 ZABOK- OŠ “KSAVERA Š. G”

C2 DONJA S.- OŠ D. STUBICA

Skupina D

RADOBOJ- OŠ SIDE KOŠUTIĆ – BUDINŠČINA- OŠ V. NAZORA 0:2

KRAPINA- OŠ A. CESARCA – SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z. 3:2

RADOBOJ- OŠ SIDE KOŠUTIĆ – KRAPINA- OŠ A. CESARCA 0:4

RADOBOJ- OŠ SIDE KOŠUTIĆ – SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z. 1:3

SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z. – BUDINŠČINA- OŠ V. NAZORA 4:2

BUDINŠČINA- OŠ V. NAZORA – KRAPINA- OŠ A. CESARCA 1:1 ( 4:3)

D1 KRAPINA- OŠ A. CESARCA

D2 SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z.

Skupina E

KLANJEC – OŠ A. MIHANOVIĆA – TUHELJ- OŠ LIJEPA NAŠA 1:3

KRALJE NA S.- OŠ PAVLA. ŠTOOSA – MAČE- OŠ MAČE 0:7

KLANJEC – OŠ A. MIHANOVIĆA – KRALJE. NA S.- OŠ PAVLA. ŠTOOSA 8:0

KLANJEC – OŠ A. MIHANOVIĆA – MAČE- OŠ MAČE 2:5

MAČE- OŠ MAČE – TUHELJ- OŠ LIJEPA NAŠA 1:3

TUHELJ- OŠ LIJEPA NAŠA – KRALJE. NA S.- OŠ PAVLA. ŠTOOSA 11:1

E1 TUHELJ- OŠ LIJEPA NAŠA

E2 MAČE- OŠ MAČE

Skupina F

BEDEKOVČINA-OŠ BEDEKOVČINA – LOBOR- OŠ FRANJE H. KIŠA 7:0

KRAPINA- OŠ “LJ. GAJA” – OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE 1:1 (5:6)

BEDEKOVČINA-OŠ BEDEKOVČINA – KRAPINA- OŠ “LJ. GAJA” 0:3

BEDEKOVČINA-OŠ BEDEKOVČINA – OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE 2:8

OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE – LOBOR- OŠ FRANJE H. KIŠA 9:1

LOBOR- OŠ FRANJE H. KIŠA – KRAPINA- OŠ “LJ. GAJA” 0:3

F1 OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE

F2 KRAPINA- OŠ “LJ. GAJA”

Skupina G

ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC – KRAPINSKE T.- OŠ K. TOPLICE 5:2

  1. JESENJE- OŠ G. JESENJE – BRESTO. O.- OŠ S. RADIĆA 5:1

ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC – G. JESENJE- OŠ G. JESENJE 1:0

ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC – BRESTO. O.- OŠ S. RADIĆA 3:3

BRESTO. O.- OŠ S. RADIĆA – KRAPINSKE T.- OŠ K. TOPLICE 1:8

KRAPINSKE T.- OŠ K. TOPLICE – G. JESENJE- OŠ G. JESENJE 5:0

G1 ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC

G2 KRAPINSKE T.- OŠ K. TOPLICE

Skupina H

BELEC- OŠ BELEC – KONJŠČINA- OŠ KONJŠČINA 1:2

ZLATAR- OŠ A. KOVAČIĆA – HUM NA S.- OŠ V. KOVAČIĆA 2:2 (3:4)

BELEC- OŠ BELEC – ZLATAR- OŠ A. KOVAČIĆA 5:1

BELEC- OŠ BELEC – HUM NA S.- OŠ V. KOVAČIĆA 5:2

HUM NA S.- OŠ V. KOVAČIĆA – KONJŠČINA- OŠ KONJŠČINA 1:3

KONJŠČINA- OŠ KONJŠČINA – ZLATAR- OŠ A. KOVAČIĆA 3:2

H1 KONJŠČINA- OŠ KONJŠČINA

H2 BELEC- OŠ BELEC

  1. kolo dječaci

Skupina I

VELIKO T.- OŠ VELIKO T. – KONJŠČINA- OŠ KONJŠČINA 3:0

DONJA S.- OŠ D. STUBICA – KRAPINSKE T.- OŠ K. TOPLICE” 0:4

VELIKO T.- OŠ VELIKO T.-  DONJA S.- OŠ D. STUBICA 3:0

VELIKO T.- OŠ VELIKO T. – KRAPINSKE T.- OŠ K. TOPLICE” 0:3

KRAPINSKE T.- OŠ K. TOPLICE” – KONJŠČINA- OŠ KONJŠČINA 5:4

KONJŠČINA- OŠ KONJŠČINA – DONJA S.- OŠ D. STUBICA 4:6

I1 KRAPINSKE T.- OŠ K. TOPLICE”

I2 VELIKO T.- OŠ VELIKO T.

Skupina J

ZABOK- OŠ “KSAVERA Š. G” – OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE 6:3

SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z. – BELEC- OŠ BELEC 6:1

ZABOK- OŠ “KSAVERA Š. G” – SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z. 8:4

ZABOK- OŠ “KSAVERA Š. G” – BELEC- OŠ BELEC 5:2

BELEC- OŠ BELEC -OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE 1:14

OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE – SVETI K. Z.- OŠ SVETI. KRIŽ Z. 9:1

J1 ZABOK- OŠ “KSAVERA Š. G”

J2 OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE

Skupina K

TUHELJ- OŠ LIJEPA NAŠA – KRAPINA- OŠ A. CESARCA  0:1

GORNJA S.- OŠ M. GUPCA – KRAPINA- OŠ “LJ. GAJA” 0:2

TUHELJ- OŠ LIJEPA NAŠA – GORNJA S.- OŠ M. GUPCA 0:6

TUHELJ- OŠ LIJEPA NAŠA – KRAPINA- OŠ “LJ. GAJA” 1:5

KRAPINA- OŠ “LJ. GAJA” – KRAPINA- OŠ A. CESARCA  3:1

KRAPINA- OŠ A. CESARCA – GORNJA S.- OŠ M. GUPCA 3:1

K1 KRAPINA- OŠ “LJ. GAJA”

K 2 KRAPINA- OŠ A. CESARCA

Skupina L

ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC – PREGRADA- OŠ J. LESKOVARA 2:2 (3:2)

ZLATAR B.- OŠ ZLATAR B. – MAČE- OŠ MAČE 5:1

ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC – ZLATAR B.- OŠ ZLATAR B 7:1

ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC – MAČE- OŠ MAČE 3:4

MAČE- OŠ MAČE – PREGRADA- OŠ J. LESKOVARA 1:3

PREGRADA- OŠ J. LESKOVARA – ZLATAR B.- OŠ ZLATAR B 7:3

L1 PREGRADA- OŠ J. LESKOVARA

L2 ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC