USPJEŠNO PREDSTAVLJANJE NA JAKOVLJE KUPU

Članovi Taekwondo kluba Kapelščak osvojili sedam odličja

Objavljeno: 22.05.2018. JJ

Taekwondo klub Kapelščak Stubičke Toplice sudjelovao je na Jakovlje kupu 2018., natjecanju mlađih i starijih dobnih skupina, gdje je osvojio sedam medalja.
Turnir je održan u zabočkoj sportskoj dvorani, a bio je humanitarnog karaktera, te se održavao pod pokroviteljstvom Predsjednice Republike Hrvatske Kolinde Grabar – Kitarović. Otvorenju turnira nazočio je nositelj olimpijskog odličja Filip Grgić. Sudjelovala su 24 kluba i 265 natjecatelja iz Zagreba, Zagrebačke, Karlovačke, Osječko – baranjske, Brodsko – posavske, Primorsko – goranske, Splitsko – dalmatinske i Krapinsko – zagorske županije.
Iz Kapelščaka je sudjelovalo 15 mlađih natjecatelja u tri discipline – kick – devet natjecatelja, sportska borba – četiri natjecatelja i forme – dva natjecatelja.
Druga mjesta osvojili su: Vilim Sokač, u kategoriji KID MA – 41kg – sportska borba, Filip Erdelja u kategoriji MK +51 kg – sportska borba, Jakov Bos, u kategoriji KA3 – forme i Noah Duijkersloot, u kategoriji M3 – kick. Brončani su bili: Matej Erdelja, u kategoriji KID MA – 39 kg – sportska borba, Ella Javoršćak, u kategoriji KB3 – forme, i Marko Žegrec, u kategoriji M1 – kick.