KOŠARKAŠKI KLUB KRAPINA

Mlađi kadeti nanijeli prvi poraz Dugom Selu, juniorke izgubile od košarkašica Dubrave

Objavljeno: 07.03.2017. Jelena Jazbec

U derbiju II. Juniorske lige, košarkašice Dubrave BLC pobijedile su Krapinčanke rezultatom 49:64. Bez rotacije u igri, domaće košarkašice nisu imale snage pratiti ritam gostujuće ekipe. Bilo je pogrešaka u napadu i krivih dodavanja, a pod koševima nije bilo skoka. Gošće je odličnom igrom predvodila Benković, te su u drugoj četvrtini napravile veliku razliku. Od domaćih djevojaka, najbolji strijelci bile su Hršak i Bilal.
U petom kolu II. Juniorske lige Krapina je slobodna.
Mlađi kadeti KK Krapina ostvarili su vrijednu pobjedu u gostima kod odlične ekipe KK Dugo Selo i nanijeli im prvi poraz. Krapinčani su imali loš početak, no zahvaljujući odličnoj igri Leona Hojskog, love gotovo sve skokove i do poluvremena uspijevaju dostići prednost domaćina. Na polovici igre vodili su minimalnim rezultatom 28:29, no uz odlično vodstvo Danijela Strehovca, te sjajnu igru povratnika Patrika Malekovića, pobjeđuju rezultatom 42:66.
U petom kolu mlađi kadeti dočekuju KK Jaska, u subotu u 15.15 sati.