“Croatia open 2016.”

Krapinčani se iz Sutinskih vrela vratili sa sedam medalja

Objavljeno: 19.12.2016. mladenmandic

U sportskoj dvorani Sutinska vrela u Zagrebu, održan je zadnji ovogodišnji Međunarodni kickboxing turnir “Croatia open 2016”. Natjecalo se 613 boraca iz 87 klubova. Članovi Kickboxing kluba Krapina u point fightingu postigli su odlične rezultate. Borna Topolovec je u kategoriji do 22 kilograma među dječacima osvojio prvo mjesto, a njegov mlađi brat Patrik Topolovec u svojoj kategoriji do 19 kilograma nije imao protivnika, pa je u kategoriji do 22 kilograma osvojio drugo mjesto. Borna je sreću također okušao u kategoriji dječaka do 25 kilograma, u kojoj je osvojio drugo mjesto. Dora Skupnjak među djevojčicama do 22 kilograma deklasirala je protivnicu, pobijedivši je sa 6:0, i osvojila prvo mjesto. Vinka Novački među djevojčicama do 25 kilograma okitila se brončanom medaljom, dok je Antonela Cesarec među djevojčicama preko 32 kilograma osvojila drugo mjesto. David Balon, nakon duže natjecateljske pauze, vratio se na tatami u kategoriji starijih kadeta do 57 kilograma, ali je izgubio u četvrtfinalnoj borbi i osvojio peto mjesto. Robert Cesarec, jedini seniorski predstavnik, u kategoriji do 79 kilograma, nakon izvrsne borbe u finalu, izgubio je s tri poena razlike i osvojio drugo mjesto.