U Maču oštećena nadstrešnica i pametna klupa, načelnica Mladenka Mikulec ogorčena:

“Šteta što mi nismo dovoljno pametni da čuvamo našu pametnu klupu, našu imovinu!”

Objavljeno: 05.09.2019. JJ

Da vandalizam ne zaobilazi ni manja mjesta, najbolji dokaz je općina Mače. Tamošnja načelnica Mladenka Mikulec na svojem je Facebook profilu objavila fotografije uništene imovine koja je najvjerojatnije prošle noći, bila meta nepoznatog počinitelja ili više njih.
– Malo skrovište od kiše za naše školarce i pametna klupa nekome su bili zanimljivi za ispoljavanje nezadovoljstva. Šteta što mi nismo dovoljno pametni da čuvamo našu pametnu klupu, našu imovinu! – napisala je Mikulec.

Najnovije po kategorijama

˝Kada se sjetim kako smo igrali nogomet zajedno teško je, a ovo je naš mali doprinos da se prisjetimo svega što je dao za nogomet, našem klubu i što je kao čovjek dao svima nama˝

Objavljeno u isto vrijeme

Pročitajte više s našeg weba

Prijavite se na naš newsletter