Pregradski SDP započeo pripreme za lokalne izbore:

Marko Vešligaj ponovno u utrci za gradonačelnika Pregrade

Objavljeno: 30.11.2016. Jelena Jazbec

Marko Vešligaj, saborski zastupnik i gradonačelnik Pregrade, bit će SDP-ov kandidat za čelnika grada i na nadolazećim lokalnim izborima 2017. godine. Za njegovog zamjenika neće se kandidirati dosadašnji dogradonačelnik Ivan Škrinjar, koji će biti kandidat na listi za Gradsko vijeće, zbog, kako ističu u pregradskom SDP-u, poslovnih i privatnih razloga. Kandidatkinja za zamjenicu gradonačelnika je Gordana Križanec – Ružić, aktivna u Forumu žena SDP-a i predsjednica Mjesnog odbora Bušina, Valentinova i Klenica.

– Mnogo je uspjeha obilježilo ove četiri godine. Postali smo jedan od najtransparetnijih gradova u našoj županiji, uveli smo sustav podrške civilnom društvu, dovršili adaptaciju vrtićke zgrade, u suradnji s udrugama izgradili igrališta za rekreaciju građana, obnovili dječja igrališta, asfaltirali novih 15 kilometara nerazvrstanih  cesta, pokrenuli obnovu državnih cesta prema Humu na Sutli i Krapini, doveli nove investicije u poslovnu zonu i još mnogo toga što naš grad čini ugodnim mjestom za rad i život – istaknuo je Vešligaj.

Najnovije po kategorijama

Objavljeno u isto vrijeme

Pročitajte više s našeg weba