Članice Kickboxing kluba Krapina uspješne na Europskom kupu održanom u Karlovcu

Antonela Cesarec druga najbolja seniorka turnira, Nikolina Rebić brončana starija kadetkinja, Ines Petanjko deveta

Objavljeno: 14.02.2022. zagorjeinternational

U Karlovcu se proteklog vikenda održao najveći kickboxing turnir u Hrvatskoj, Europski kup “Karlovac open 2022″, na kojem su sudjelovali borci iz ukupno 144 kluba i 27 država, a izvedena su 1644 starta. Na turniru su u subotu, u disciplini ‘point fighting’, sudjelovale i članice Kickboxing kluba Krapina, Nikolina Rebić, Ines Petanjko i Antonela Cesarec.

Nikolina Rebić je u kategoriji preko 65 kilograma, u konkurenciji starijih kadetkinja, u prvom kolu bila slobodna, u četvrtfinalu je pobijedila s 10:0, ali je na kraju u neizvjesnoj polufinalnoj borbi, nakon ozljede, izgubila i osvojila treće mjesto. Ines Petanjko u kategoriji starijih kadetkinja do 55 kilograma je u konkurenciji od 18 prijavljenih natjecateljica, osvojila deveto mjesto, a Antonela Cesarec je među juniorkama do 55 kilograma isprva izgubila prvu borbu od kasnije pobjednice, ali u istoj kategoriji među seniorkama je osvojila visoko drugo mjesto.