DOMAĆIN PRIREDIO PRAVO IZNENAĐENJE

NK Klanjec s dva gola izbacio NK Zagorec iz kupa

Objavljeno: 01.10.2020. zagorjeinternational

Nogometaši Klanjca plasirali su se u polufinale kupa Nogometnog saveza Krapinsko – zagorske županije, nakon što su na svom travnjaku savladali NK Zagorec rezultatom 2:0.
Već u četvrtoj minuti, Klanjec je poveo preko Vladimira Brleka, nakon velike pogreške obrane krapinskog Zagorca. U 28. minuti, domaćin je povećao vodstvo na 2:0. Loptu je Zagorcu ukrao Drčić te dodao Kolaru, koji puca u bliži kut za 2:0.
Do kraja utakmice, Zagorec je imao nekoliko značajnih prilika koje nije realizirao. Dodatnu štetu performansu ekipe nanio je vratar Bašić, koji je zavrijedio direktni crveni karton nakon vrijeđanja suca. U 90. minuti, nakon igranja rukom Humskog, Kožar dosuđuje kazneni udarac, ali Smrekar pogađa vratnicu i veliko slavlje domaćina, bodrenih od strane tristotinjak navijača, moglo je početi. NK Klanjec željno iščekuje idućeg suparnika, dok NK Zagorec nastavlja svoj trećeligaški put protiv NK Bistre.