U Zlataru su prošlog vikenda snage odmjerili mladi zagorski tenisači

Lana Gršić, Dora Despenić, Ilija Šandor i Dominik Despenić županijski prvaci u tenisu

Objavljeno: 04.09.2020. zagorjeinternational

Na terenima ŠTK Zlatar odigrano je Prvenstvo Krapinsko – zagorske županije u tenisu za djevojčice i dječake u kategorijama do 14 i do 18 godina. Nastupilo je dvadesetak igračica i igrača klubova iz Zaboka, Marije Bistrice, Krapine, Oroslavja i Zlatara.
U kategoriji djevojčica do 14 godina, prvakinja županije je Lana Gršić iz ŠTK Zlatar, koja je u finalu bila bolja od Vanje Kobeščak, također članice ŠTK Zlatar. U kategoriji dječaka do 14 godina, najbolji je bio Ilija Šandor iz TK Zabok, koji je u finalu pobijedio Dominika Despenića iz TK Oroslavje. U kategoriji do 18 godina, nakon nekoliko vrlo uzbudljivih mečeva razigravanja, pobijedila je Dora Despenić iz TK Oroslavje, koja je u finalu nadjačala dvanaestogodišnju Lanu Gršić iz ŠTK Zlatar, dok je u kategoriji dječaka prvo mjesto pripalo Svenu Juraniću iz TK Oroslavje, koji je u finalu pobijedio Marija Horvata. (lb)