Neizvjesna utakmica finala Kupa Nogometnog saveza KZŽ

NK Gaj svladao je krapinski Zagorec s 3:2 i odnio trofej u Mače

Objavljeno: 17.08.2020. zagorjeinternational

U finalu Kupa za područje Nogometnog saveza KZŽ, odigranom u nedjelju u Svetom Križu Začretju, pred oko tisuću gledatelja, slavila je momčad NK Gaj iz Mača, koja je s 3:2 pobijedila krapinski NK Zagorec. Na poluvremenu je bilo 1:0 za Gaj, prvi gol postigao je Tomislav Haramustek, koji je i u drugom poluvremenu nastavio pobjednički niz, no NK Zagorec ubrzo je izjednačio rezultat golovima Matije Smrekara i Ivana Firera, pojačanja iz Slovenije.

Za pobjedu Gaja, 20-ak minuta prije kraja susreta, u mrežu je loptu ubacio Dino Cvrtila. Osvajanjem kupa, Gaj Mače na najbolji način najavljuje novu sezonu u 3. HNL, koju otvara 30. kolovoza na domaćem terenu protiv Maksimira. (lb)

“Dečki mi šalju poruke, ali se tek ohrabre drugi dan, kad više nisam okružena svojim zaštitnički nastrojenim momcima”

ČETIRI MUŠKETIRA I JEDNA HARMONIKAŠICA: Grupa Akord iz Petrovskog, zahvaljujući svojoj članici Lani Hušnjak (17), privlači pažnju gdje god se pojavi, a posebno pozitivne reakcije dobivaju na - momačkim večerima

Objavljeno: 18.10.2020. jelenajazbec