Međunarodni kickboxing turnir Zabok Open

BERBA MEDALJA: Odlični rezultati članova zagorskih kickboxing klubova na domaćem terenu

Objavljeno: 02.03.2020. JJ

U Zaboku je u subotu održan sedmi Međunarodni kickboxing turnir Zabok Open 2020., na kojem su bila 174 natjecateljska starta, a borili su se natjecatelji iz 25 kickboxing klubova. Od zagorskih predstavnika, Antonela Cesarec iz Kickboxing kluba Krapina je među starijim kadetkinjama do 60 kilograma osvojila prvo mjesto te je proglašena i najboljom starijom kadetkinjom turnira. Njezina klupska kolegica Nikolina Rebić u kategoriji mlađih kadetkinja preko 47 kilograma osvojila je treće mjesto.

Iz Kickboxing kluba Bušido Sveti Križ Začretje, Tomislav Vrankovečki je u disciplini point fight u skupini dječaci početnici od 30 kilograma osvojio treće mjesto.
Članovi KBK Ninja iz Zaboka su pak osvojili ukupno osam medalja, od čega dva zlata, četiri srebra i dvije bronce. Prva mjesta osvojile su Lada Vukić (djevojčice početnice – 24 kg, point fight) i Elena Čvek (starije kadetkinje – 46 kg, point fight). Srebrom su se okitili Julijan Vukić (mlađi kadeti – 28 kg, point fight), Vilim Lovrenčić (dječaci početnici – 36kg), Leonardo Čvek (stariji kadeti – 53 kg, point fight) i Dario Glogoški (stariji kadeti, +69 kg, point fight), a broncom Nikola Vukić (mlađi kadeti – 28 kg, point fight) i Dario Glogoški (stariji kadeti, +69 kg, light contact).