U Donjoj Stubici održano 18. Dvoransko prvenstvo veterana HNS-a

Pobjedu odnijela zagrebačka Lokomotiva, najbolji igrač Robert Radić

Objavljeno: 24.02.2020. IB

U organizaciji Komisije za veteranski nogomet Izvršnog odbora Hrvatskog nogometnog saveza, u Donjoj Stubici je ovog vikenda održano 18. Dvoransko prvenstvo veterana HNS-a. Zagrebačka momčad veterana Lokomotiva Senjak hoteli pobijedila je u finalnom susretu s 2:0 momčad VNK Remetinec te potpuno zasluženo osvojila prvo mjesto. Treće mjesto osvojili su veterani Kašina Dado gradnja, pobjedom nad momčadi GOŠK Kaštel Gomilica s 4:0. Za najboljeg igrača turnira proglašen je Robert Radić iz pobjedničke momčadi Lokomotive Senjak hoteli, najbolji vratar je Josip Pejić iz VNK Remetinec, dok je najbolji strijelac Marko Zadro iz momčadi GOŠK Kaštel Gomilica, s osam postignutih pogodaka. Na prvenstvu je sudjelovalo rekordnih 36 momčadi.