Dvoransko državno prvenstvo u tenisu u Virovitici

ODLIČAN REZULTAT: Lana Preis viceprvakinja Hrvatske u pojedinačnoj i u konkurenciji parova

Objavljeno: 31.01.2020. zagorjeinternational

Mlada tenisačica iz Zlatara Lana Preis, na netom završenom Dvoranskom državnom prvenstvu do 16 godina za juniorke, koje je održano u Virovitici, osvojila je naslov državne viceprvakinje u pojedinačnoj i u konkurenciji parova. Na putu do finala nije izgubila niti set, a pobijedila je prvu i šestu igračicu s rang liste, juniorke do 16 godina. Najbolji meč je odigrala u polufinalu, a u finalu protiv Rie Derniković je izgubila. No, drugo mjesto u državi, u dvije godine starijoj konkurenciji, odličan su rezultat i poticaj za daljnja natjecanja. Sljedeće Lanino natjecanje je za Hrvatsku reprezentaciju, tenisačica do 14 godina, na natjecanju u Rusiji.