U organizaciji Županijskog školskog sportskog saveza Krapinsko – zagorske županije, održano je prvo kolo županijskog natjecanja školskih sportskih društava za učenike od petog do osmog razreda osnovnih škola u rukometu. Sudjelovalo je 180 natjecatelja i 15 mentora, a domaćin natjecanja bile su SŠ Bedekovčina i SŠ Krapina.

Postignuti su sljedeći rezultati:

1.kolo

Skupina A

BUDINŠČINA- OŠ V. NAZORA – DESINIĆ- OŠ ĐURE PREJCA  10:3

BRESTO. O.- OŠ S. RADIĆA – BUDINŠČINA- OŠ V. NAZORA 16:9

DESINIĆ- OŠ ĐURE PREJCA – BRESTO. O.- OŠ S. RADIĆA 8:15

A1 BRESTO. O.- OŠ S. RADIĆA

A2 BUDINŠČINA- OŠ V. NAZORA

Skupina B

MARIJA B.- OŠ M. BISTRICA – LOBOR- OŠ FRANJE H. KIŠA  4:1

VELIKO T.- OŠ VELIKO T.        –  HUM NA S.- OŠ V. KOVAČIĆA  7:4

MARIJA B.- OŠ M. BISTRICA – VELIKO T.- OŠ VELIKO T.  8:8 penali 3:1

MARIJA B.- OŠ M. BISTRICA – HUM NA S.- OŠ V. KOVAČIĆA 11:2

HUM NA S.- OŠ V. KOVAČIĆA – LOBOR- OŠ FRANJE H. KIŠA  8:9

LOBOR- OŠ FRANJE H. KIŠA – VELIKO T.- OŠ VELIKO T.  0:11

B1 MARIJA B. – OŠ MARIJA BISTRICA

B2 VELIKO T. – OŠ VELIKO TRGOVIŠĆE

Skupina C

OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE – ZLATAR B.- OŠ ZLATAR B. 16:0

ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC – MIHOVLJAN- OŠ “LJ. GAJA 8:8

OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE – ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC 12:2

OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE – MIHOVLJAN- OŠ “LJ. GAJA 16:10

MIHOVLJAN- OŠ “LJ. GAJA – ZLATAR B.- OŠ ZLATAR B. 11:7

ZLATAR B.- OŠ ZLATAR B. – ĐURMANEC- OŠ ĐURMANEC 5:10

C1 OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE

C2MIHOVLJAN- OŠ “LJ. GAJA

Skupina D

GORNJA S.- OŠ M. GUPCA – KRAPINA- OŠ “LJ. GAJA” 12:14

KRAPINA- OŠ A. CESARCA – BEDEKOVČINA-OŠ BEDEKOVČINA 4:15

GORNJA S.- OŠ M. GUPCA – KRAPINA- OŠ A. CESARCA 13:10

GORNJA S.- OŠ M. GUPCA – BEDEKOVČINA-OŠ BEDEKOVČINA 10:13

BEDEKOVČINA-OŠ BEDEKOVČINA – KRAPINA- OŠ “LJ. GAJA” 19:13

KRAPINA- OŠ “LJ. GAJA”- KRAPINA- OŠ A. CESARCA  17:5

D1 BEDEKOVČINA-OŠ BEDEKOVČINA

D2 KRAPINA- OŠ A. CESARCA

 

2. kolo – 2 skupine ( E i F)   

 

 Skupina E

A1, B1, C2, D2

A1 BRESTO. O.- OŠ S. RADIĆA

B1 MARIJA B. – OŠ MARIJA BISTRICA

C2 MIHOVLJAN- OŠ “LJ. GAJA

D2 KRAPINA- OŠ “LJ. GAJA”

Skupina F

C1, D1, A2, B2

C1 OROSLAVJE- OŠ OROSLAVJE

D1 BEDEKOVČINA-OŠ BEDEKOVČINA

A2 BUDINŠČINA- OŠ V. NAZORA

B2 VELIKO T. – OŠ VELIKO TRGOVIŠĆE

Završnica

E1-F2

F1-E2

Poražene ekipe igraju za 3. mjesto, a pobjednici igraju za 1. mjesto.