Popeli se na drugo mjesto 2. HMNL Zapad

ODLIČAN NASTUP “ZELENIH”: Jesejanci porazili Zagreb 92 rezultatom 6:1

Objavljeno: 04.11.2019. IB

Posljednja utakmica četvrtog kola 2. HMNL Zapad donijela je promjenu na tablici. MNK Jesenje je iskoristilo kiks Novog Marofa i novom se pobjedom protiv Zagreba 92, popeo na drugo mjesto. Jesenje je bilo evidentno kvalitetnija ekipa na terenu i do poluvremena je golovima Kovačeca i Gamilca, vodilo 2:0. Drugo poluvrijeme obilježila su dva crvena kartona, zbog grube igre domaćina, što je jesejanska momčad iskoristila i prelomila utakmicu, te rezultat povisila na 5:0. U zadnje četiri minute Jesejanci su igrali s golmanom-igračem i držali protivnika na njegovoj polovici, te tako mirno utakmicu priveli kraju. Konačan rezultat bio je 6:1, a u strijelce se još dva put upisao Papac, te po jednom Banek i Vidiček.
U sljedećem kolu MNK Jesenje igra u subotu u Krapini, protivnik im je Otočac, koji im je nanio jedini poraz ove sezone u Kupu.