Predstavnici zagorskih klubova Krapina, Bušido, BTI i Ninja, uspješno se predstavili na međunarodnom otvorenom kickboxing kupu u Slunju

NAJBOLJA MLAĐA KADETKINJA TURNIRA: Krapinčanka Antonela Cesarec osvojila zlato i srebro

Objavljeno: 30.09.2019. IB

Na međunarodnom kickboxing kupu, osmom po redu Slunj Openu, nastupilo je 230 natjecatelja iz 39 klubova iz četiriju država, među njima i predstavnici zagorskih kickboxing klubova Krapina, Ninja i BTI iz Zabok te Bušido iz Svetog Križa Začretja.

Pregršt medalja

Antonela Cesarec iz KBK Krapina je u disciplini point fighting među mlađim kadetkinjama preko 47 kilograma, osvojila zlatnu medalju, a među starijim kadetkinjama do 55 kilograma srebro, te joj je pripao pehar za najbolju mlađu kadetkinju turnira.
Iz Bušida, kod dječaka početnika do 28 kilograma nastupio je Tomislav Vrankovečki, a kod kadetkinja do 65 kilograma Matea Groš. Oboje su osvojili treće mjesto.
Među članovima BTI-ja, kod djevojčica početnica do 32 kilograma, Emili Rubes je bila druga, u kategoriji dječaka do 25 kilograma, Riko Ljubić je bio treći, kod djevojčica do 32 kilograma Kiara Bratković je osvojila drugo mjesto, a Donna Vrhovec treće. Kod starijih kadetkinja do 50 kilograma, Leonarda Deak je osvojila treće mjesto.

Dva zlata

Nekoliko medalja osvojili su i predstavnici Ninje. U kategoriji dječaka do 28 kilograma, Nikola Vukić je osvojio srebro, kod mlađih kadeta do 32 kilograma Gabrijel Latin je bio zlatni, a Julian Vukić srebrni. Među mlađim kadetkinjama do 47 kilograma, Elena Čvek je bila treća, a treće mjesto osvojio je i Leonardo Čvek, u kategoriji starijih kadeta do 63 kilograma. Kod starijih kadetkinja do 55 kilograma Leona Bartolin je bila treća, dok je u light contactu kod starijih kadetkinja do 55 kilograma, Leona Bartolin osvojila zlatnu medalju.