Uspješan vikend za članove zabočkih kickboxing klubova

MEMORIJAL “JOSIP JOVIĆ”: Ninje osvojile devet, a BTI pet medalja u Slunju

Objavljeno: 01.04.2019. JJ

Na 9. Memorijalu “Josip Jović 2019.”, održanom u Slunju, među 222 natjecatelja iz 32 kluba i triju zemalja, nastupili su i zagorski predstavnici. Članovi Kickboxing kluba Ninja iz Zaboka osvojili su devet medalji – tri zlatne, dvije srebrne i četiri brončane, a članovi Kickboxing kluba BTI, također iz Zaboka, tri zlata i dvije bronce.
Prva mjesta iz KBK Ninja osvojili su Julian Vukić (24 kg, dječaci početnici – point fighting), Nikola Vukić (27 kg, dječaci početnici – point fighting) i Antonio Šoprek (+36 kg, dječaci početnici – point fighting). Druga mjesta su osvojili Gabrijel Latin (32 kg, mlađi kadeti, point fighting) i Leonardo Čvek (57 kg, stariji kadeti – light contact), dok su treći bili Elena Čvek (-42 kg, mlađe kadetkinje – point fighting i -47 kg, mlađe kadetkinje, point fighting), Leona Bartolin (55 kg, starije kadetkinje – point fighting) i Leonardo Čvek (57 kg, stariji kadeti, point fighting).
Leonarda Deak je osvojila prvo mjesto u point fightingu, u kategoriji starijih kadetkinja do 46 kilograma, Lorena Zeba u kategoriji mlađih kadetkinja do 47 kilograma, a Helena Sandra Tkalčević u kategoriji juniorki do 65 kilograma. Bronce su osvojili Kiara Bratković, u kategoriji djevojčica +36 kilograma i Riko Ljubić, u kategoriji dječaka početnika do 24 kilograma.