Učenici Centra za odgoj i obrazovanje Zajezda ostvarili odlične sportske rezultate na Državnom prvenstvu u Poreču

Andrija Maslek osvojio dva prva i jedno drugo mjesto u plivanju, Valentino Horvat i Nikola Stevanović četvrti u atletskim disciplinama

Objavljeno: 29.03.2019. JJ

Na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava za učenike s intelektualnim teškoćama u Poreču, sudjelovali su i učenici Centra za odgoj i obrazovanje Zajezda. Natjecali su se u atletici, u disciplinama bacanje kugle, skok u dalj sa zaletom, trčanje 80 i 400 metara, te u plivanju, u disciplinama 25 metara leđno, 25 metara prsno i 25 metara slobodno. Polaznici Centra Zajezda bili su vrlo uspješni u atletici, točnije, nadohvat medalje, pa je tako Valentino Horvat osvojio četvrto mjesto u trčanju na 80 metara i skoku u dalj sa zaletom. Nikola Stevanović je osvojio četvrto mjesto u trčanju na 400 metara. Značajni rezultati ostvareni su i u plivanju: Andrija Maslek je osvojio prva mjesto u dvije kategorije, 25 metara prsno i 25 metara leđno te drugo mjesto na 25 metara slobodno. Na natjecanju su sudjelovali i Valentina Petek, Ivan Martin Biđin, Ivan Čorković, Josip Brkić i Jakov Majstorić.