Na otvorenom prvenstvu Srbije u wushu disciplini sanda light za pionire i kadete, nastupio i klub iz Velikog Trgovišća

Wolf Gym VT osvojio 12 medalja, Ivan Gašparić proglašen najboljim kadetom prvenstva

Objavljeno: 26.03.2019. IB

Na otvorenom prvenstvu Srbije u wushu disciplini sanda light za pionire i kadete, nastupilo je 150 natjecatelja iz najboljih klubova iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Mađarske i Wolf Gyma VT iz Velikog Trgovišća, kao jedinog kluba iz Hrvatske. Zagorski klub na turniru je imao 12 natjecatelja, koji su ukupno osvojili pet zlatnih, dvije srebrne i pet brončanih medalja, te pehar za najboljeg kadeta prvenstva (do 52 kilograma), kojeg je osvojio Ivan Gašparić. Prva mjesta, osim Ivana još su osvojili Lana Hržina u kategoriji mlađe pionirke do 42 kilograma, Martina Tušak u kategoriji starije pionirke do 38 kilograma, Lucia Prekrat kod kadetkinja do 48 kilograma i Nik Špoljar kod starijih pionira do 52 kilograma. Druga mjesta pripala su Lei Beber u kategoriji kadetkinja do 52 kilograma i Jurici Tušaku kod starijih pionira + 75 kilograma, dok su bronce osvojili Tin Stiperski u kategoriji mlađi pioniri do 28 kilograma, Leon Radovanić kod starijih pionira do 52 kilograma, Martin Prekrat kod starijih pionira do 38 kilograma, Luka Barac, stariji pioniri + 75 kilograma i Lea Špoljar, kadetkinja do 52 kilograma.