U derbiju začelja 18. kola 1. HMNL, MNK Brod 035 i MNK Jesenje su podijelili bodove, odigravši 2:2

ZA OSTANAK U 1. LIGI OSTALI SAMO TEORETSKI IZGLEDI: “Zeleni” u posljednjoj minuti primili gol i propustili zlata vrijednu pobjedu

Objavljeno: 12.03.2019. AB

U derbiju začelja 18. kola 1. HMNL, Brod 035 i Jesenje su podijelili bodove, odigravši 2:2. Ishod je to kojim u konačnici ni jedni ni drugi ne mogu biti zadovoljni, jer su Brođani time kompromitirali svoje izglede za ostanak u 1. ligi, dok je Jesenje trebalo pobjedu kako bi oživjelo izglede za ostanak u prvoligaškom društvu. No, primljenim golom u posljednjoj minuti, “zeleni” su na koncu uzeli samo jedan bod. Golove za Brod 035 zabili su Bundavica i Petrović, dok su za “zelene” strijelci bili Cvilko i Majić. Jesenje je tako četiri kola prije kraja ligaškog dijela natjecanja na 11 bodova zaostatka od devetoplasiranog Alumnusa te im preostaju samo teoretski izgledi za opstanak – tim više ako se zna da im u sljedećem kolu u goste dolazi vodeći na ljestvici, MNK Novo Vrijeme Apfel.