I u 15. kolu 1. HMNL, MNK Jesenje ostalo bez bodova te i dalje drži pretposljednje mjesto prvoligaške ljestvice

Šibenska Crnica u gostima svladala “zelene” s visokih 7:2

Objavljeno: 18.02.2019. zagorjeinternational

Šibenska Crnica je u 15. kolu 1. HMNL na gostovanju kod Jesenja u Krapini ostvarila prvu proljetnu pobjedu. Konačnim rezultatom 7:2 probila se tako na 6. mjesto prvenstvene ljestvice, dok je Jesenja s dosad osvojenih sedam bodova i dalje na pretposljednjem mjestu. Šibenčani su predvođeni Subotićem i Perićem u ranoj fazi susreta stekli prednost, koju je smanjio Hanžić, da bi potom Subotić i Vuković do poluvremena povisili prednost gostiju na 1:4. Do kraja utakmice za Šibenčane su još zabijali Vukičević, Protega i Perić, dok je za “zelene” u 27. minuti za 2:5 zabio Gamilec. Jesenje u sljedećem kolu čeka vrlo bitan dvoboj u borbi za opstanak, na gostovanju kod Alumnusa, dok Šibenčanima predstoji dvoboj protiv Uspinjače Gimke, gdje će tražiti novu pobjedu u lovu na što bolju poziciju uoči doigravanja.