ODRŽAN “OROSLAVSKI NOĆNI CENER“

Na glavnoj utrci u muškoj konkurenciji pobijedio Nikola Špoljar, a u ženskoj Ana Štefulj

Objavljeno: 16.08.2018. zagorjeinternational

U okviru proslave Dana Grada, Atletski klub Oroslavje, organizirao je “Oroslavski noćni cener“, atletsku utrku na 10 kilometara. Na glavnoj utrci nastupilo je 89 trkača, a prva tri mjesta u muškoj konkurenciji su osvojili Nikola Špoljar, Marko Gorički i Damir Hršak, svi iz Atletskog kluba Zabok. U ženskoj konkurenciji prva je bila Ana Štefulj iz AK Sljeme, druga Tea Faber iz AK Dubrovnik, a treća Maja Prahin Hotko iz AK Zaprešić. Održana je i utrka djece te utrka građana na 3300 metara, na kojoj je nastupilo 39 natjecatelja. U muškoj konkurenciji pobijedio je Ante Živković, a u ženskoj Helena Gleđa, oboje iz AK Dubrovnik.