JOŠ JEDAN VELIKI USPJEH MLADE ZAGORSKE SPORTAŠICE

Krapinčanka Antonela Cesarec osvojila zlato i broncu na svjetskom kickboxing kupu u Austriji

Objavljeno: 23.04.2018. JJ

U austrijskom Innsbrucku održan je kickboxing svjetski kup THE AUSTRIAN CLASSICS 2018., na kojem su sudjelovala 2124 natjecatelja iz 28 država i 220 klubova. Jedan od hrvatskih klubova sudionika bio je i Kickboxing klub Krapina, čija se članica Antonela Cesarec natjecala u point fightingu u dvije težinske kategorije među mladim kadetkinjama. U kategoriji do 42 kilograma, bilo je prijavljeno 20 natjecateljica iz devet država, a Antonela je redom nanizala pobjede nad Pántyom Réka iz Mađarske, Viktorie Petříková iz Češke, Anastasijom Leonie Hoffmann iz Njemačke i u finalu Viczián Vivien iz Mađarske, te je osvojila prvo mjesto. U kategoriji do 47 kilograma također je bilo prijavljeno 20 natjecateljica, a Antonela je uspjela izboriti pobjede nad Anne Stopper iz Austrije i Anastasijom Leonie Hoffmann iz Njemačke, no u polufinalu je izgubila od Ozan Pereira Naomi iz Švicarske i osvojila treće mjesto.