“Za bezbrižan korak školaraca”

Akcijom se želi prikupiti novac za nabavu laka za parket u svih 18 učionica

Objavljeno: 12.04.2017. zagorjeinternational

U Osnovnoj školi Donja Stubica je, uz otvorenje učeničke izložbe “Radost Uskrsa”, obilježen i početak akcije “Za bezbrižan korak naših školaraca”, kojom se želi prikupiti novac za nabavu laka za parket u svih 18 učionica škole. Izložbu je otvorio krapinsko – zagorski župan Željko Kolar, koji je zahvalio svima koji su sudjelovali u stvaranju ove izložbe te se posebno osvrnuo na početak akcije “Za bezbrižan korak naših školaraca”. Na otvorenju izložbe prikupljene su brojne donacije za obnovu parketa, a akcija će se nastaviti i u sljedećem razdoblju, kada će donacije biti omogućene i uplatama na poseban račun. U popratnom programu nastupile su sestre Dolenc.
Uz župana Kolara, sve prisutne pozdravila je i ravnateljica OŠ Donja Stubica Sanja Knezić, a sudjelovali su još i zamjenici župana Jasna Petek i Anđelko Ferek – Jambrek, zamjenik gradonačelnika Donje Stubice Luka Tepeš, pomoćnica ravnatelja Regionalne energetske agencije Sjeverozapadne Hrvatske Ivana Horvat te pročelnik Ureda župana KZŽ Nikola Gospočić. U popratnom programu nastupile su sestre Dolenc.

Najnovije po kategorijama

“Pomno smišljeno da prikriju Festival. U vijestima će izvještavati kako je sajam OPG-ovaca bio odlično posjećen, kako su ljudi u redovima čekali da kupe domaće proizvode”

Organizatori Festivala slobode pozvali ljude koji će se okupiti da posjete štandove OPG-ovaca koji su tamo u sklopu manifestacije '100 % zagorsko', no neki njihovi pristalice i u tome vide teoriju zavjere:

“Pomno smišljeno da prikriju Festival. U vijestima će izvještavati kako je sajam OPG-ovaca bio odlično posjećen, kako su ljudi u redovima čekali da kupe domaće proizvode”

Objavljeno: 18.09.2021. AB

Objavljeno u isto vrijeme

Pročitajte više s našeg weba

Prijavite se na naš newsletter