Prvenstvo Hrvatske

Antonela Cesarec iz Krapine državna prvakinja u kickboxing disciplini point fighting

Objavljeno: 15.03.2016. Jelena Jazbec

Na Prvenstvu Hrvatske u kickboxing disciplinama full contact za juniore i seniore te point fighting za mlađe kadete i seniore, održanom u Osijeku, članice i članovi kickboxing kluba “Krapina“ ostvarili su uspješne rezultate. Na natjecanju na kojem je nastupilo 198 natjecateljica i natjecatelja iz 38 klubova, Antonela Cesarec osvojila je naslov državne prvakinje u point fightingu u kategoriji mlađih kadetkinja do 32 kg. U kategoriji seniorskog point fightinga borili su se Ana Cesarec i Petar Kantolić. Ana je u kategoriji +70 kg u finalnoj borbi izgubila od Ele Filipović i time osvojila drugo mjesto, dok je Petar, koji se nakon pauze od deset godina ponovno vratio aktivnom bavljenju kickboxingom, u kategoriji do 79 kg osvojio treće mjesto.