Karlovac Open 2016

Na jednom od najvećih europskih turnira, članice Kickboxing kluba Krapina osvojile drugo i treće mjesto

Objavljeno: 15.02.2016. Jelena Jazbec

Članice Kickboxing kluba Krapina u subotu su osvojile drugo i treće mjesto na jednom od najvećih kickboxing turnira, Europskom kupu “Karlovac Open 2016“. Ana Cesarec osvojila je treće mjesto u kategoriji seniorki preko 70 kilograma, dok je Antonela Cesarec u grupi djevojčica nastupila u dvije kategorije: u kategoriji do 32 kilograma, gdje je s jednim bodom izgubila u finalu i zauzela drugo mjesto, te u kategoriji preko 32 kilograma, gdje je također izgubila u finalu i zauzela drugo mjesto. Ovim turnirom započela je nova natjecateljska godina, a u tri dana natjecanja sudjelovalo je 1536 natjecatelja iz 21 države i 159 klubova.