VARAŽDIN: Dogradonačelnik Miroslav Marković priredio prijem za zlatnu nadu stolnog tenisa Brunu Borovec

“Tvoji uspjesi imaju težinu i za naš grad, jer promiču sportski duh i inspiriraju mlađe generacije”

Objavljeno: 20.06.2024. zagorjeinternational

Zamjenik gradonačelnika Varaždina i saborski zastupnik Miroslav Marković održao je u salonu Gradske vijećnice prijem za varaždinsku stolnotenisačicu Brunu Borovec koja je ponovo postigla odlične rezultate.  

Na Mastersu koje se održalo u Puli, od 16 najboljih igrača, Bruna je kao članica HATSK Mladost osvojila 1. mjesto u kategoriji juniorki. Najbolja je bila i na TOP 12 turniru za juniorke u Zagrebu gdje je također osvojila 1. mjesto. Trenutno je 1. na rang listi juniorki u Republici Hrvatskoj te najbolje plasirana hrvatska juniorka na svjetskoj rang listi. U sljedećoj sezoni nastupat će za najtrofejniji stolnoteniski klub u Hrvatskoj, DR. ČASL.  

Zamjenik gradonačelnika čestitao joj je na uspjehu i sjajnim rezultatima koje uvijek iznova postiže.  

– Tvoji uspjesi imaju težinu i za naš grad jer sportaši poput tebe i promiču sportski duh i inspiriraju druge, mlađe generacije, ali i promiču ugled našeg Varaždina koji je ponosan na sve svoje izvrsne sportaše. Naša podrška je uvijek tu – rekao je dogradonačelnika Miroslav Marković.  

Prijemu je nazočio i njezin trener iz razdoblja kada je bila članica STK Starr Ronald Redžep.

Najnovije po kategorijama

Objavljeno u isto vrijeme

Pročitajte više s našeg weba