Održan 6. Crikvenica Savate Open

Zagorci kući donijeli devet zlata, 10 srebra i osam bronci

Objavljeno: 11.06.2024. Milorad Videković

U Crikvenici je održan 6. Crikvenica Savate Open na kojem je na nastupilo 13 klubova iz Hrvatske, Slovenije i Italije sa 154 prijavljena borca koji su se borili u disciplini ‘assault’ za sve uzraste u kadetskoj, juniorskoj i seniorskoj konkurenciji. 

Na Openu su nastupili i klubovi iz naše županije – SK Krapina, SK Đidara Zabok i SK Stubica, dok SK Kobra iz Marije Bistrice nije nastupio.

Rezultati naših klubova su i ovoga puta odlični.

SK Krapina imao je osam prijavljenih boraca, a postigli su sljedeće rezultate: Petra Marija Poslončec/1. mjesto/kadetkinje -40kg; Jan Grozdek/1. mjesto/mlađi kadeti -65kg; Adrijan Veseljak/1. mjesto/junior -80kg; Jakov Poslončec/2. mjesto/Kangaroo -25kg; Filip Borovečki/2. mjesto/senior -75kg; Nikola Benc/3. mjesto/kadet -45kg; Helena Mihalina/3. mjesto/starija kadetkinja +75kg i Martin Grđan/3. mjesto/senior -75kg.

SK Đidara Zabok imao je 15 prijavljenih boraca koji su osvojili: Nikola Jurak/1. mjesto/kadet -65kg; Matej Čelec/1. mjesto/junior +85kg; Ema Jerneić/2. mjesto/mlađe kadetkinje -30kg; Luka Šoštarić/2. mjesto/kadet -45kg; Fabijan Čop/2. mjesto/stariji kadet -55kg; Sara Vukić/2. mjesto/starije kadetkinje -65kg; Sandro Čop/2. mjesto/junior -70kg; Lorena Jadek/2. mjesto/juniorka -60kg; Marko Balaško/2. mjesto/senior -80kg; Lukas Tkalčević/3. mjesto/mlađi kadeti -35kg; Arijan Dobrijević/3. mjesto/mlađi kadeti -40kg; Karlo Lukavečki/3. mjesto/kadet -55kg; Sara Šimag/3. mjesto/starije kadetkinje -55kg i Dora Mladenović/3. mjesto/starije kadetkinje -65kg dok Vilim Posavec u svojoj kategoriji nije prošao kvalifikacije.

SK Stubica imao je pet prijavljenih boraca koji su osvojili čak četiri prva mjesta: David Vlahović/1. mjesto/Kangaroo -25kg; Leo Lacković/1. mjesto/mlađi kadeti -35kg; Mateo Knezović/1. mjesto/juniori -70kg; Helena Stepan/1. mjesto/juniorke -70kg i Borna Mirt/2. mjesto/kadeti -40kg. 

Najnovije po kategorijama

Objavljeno u isto vrijeme

Pročitajte više s našeg weba