Tužne vijesti priopćili iz Škole

Preminula bivša ravnateljica Srednje škole Zlatar Zdenka Rogina 

Objavljeno: 21.04.2023. zagorjeinternational

Srednja škola Zlatar objavila je tužne vijesti, da je u srijedu preminula nedavno umirovljena dugogodišnja ravnateljica škole Zdenka Rogina. 

– U tuzi obavještavamo sve djelatnike, učenike, bivše učenike, roditelje naših učenika, suradnike i prijatelje naše škole da je jučer, 19. travnja, preminula nedavno umirovljena, dugogodišnja ravnateljica naše škole gospođa Zdenka Rogina. Vjerujemo da će svima koji su je poznavali ostati u sjećanju njezina stručnost, mirnoća i staloženost, kolegijalnost i optimističan duh. Na svemu što je tijekom svojega nastavničkog i ravnateljskog radnog vijeka učinila za Srednju školu Zlatar, bit ćemo joj zauvijek zahvalni – napisali su iz Škole.

Najnovije po kategorijama

Objavljeno u isto vrijeme

Pročitajte više s našeg weba