SPORTSKO LICE PREDSJEDNICE UPRAVE PODRAVKE: Martina Dalić na maratonu u Sloveniji zauzela četvrto mjesto

“Ispunila sam cilj koji sam si zadala – trka je bila izvrsna“

Objavljeno: 26.10.2022. zagorjeinternational

U nedjelju je u Ljubljani održan 26. Ljubljanski maraton na kojem su sudjelovali i predstavnici Podravke i Žita. Predsjednica Uprave Podravke Martina Dalić istrčala je puna 42,2 kilometra u manje od četiri sata i s vremenom 3:58:54 osvojila sjajno četvrto mjesto u kategoriji F55.

Odličan je bio i Nino Berta iz Podravke koji je trčao polumaraton zajedno s Dragom Smole, Mihom Košir i Igorom Lipovnik iz Žita dok je Sabina Gorjan uspješno završila utrku na 10 kilometara.

-Sjajna organizacija i ljepota slovenske prijestolnice godinama su, uz sportski izazov, motiv za prijavu tkačima iz cijele regije, a našim kolegama bila je i lijepa prigoda za druženje – rekli iz Podravke.

Rezultatima je zadovoljna i predsjednica Uprave Podravke Martina Dalić.

-Utrka je bila izvrsna, organizacija super, vrijeme optimalno s povremeno tek malo kiše. Ispunila sam cilj koji sam si zadala – istrčala sam 42 km ispod četiri sata. Čestitke i ostalim kolegama koji su sudjelovali i ostvarili sjajne rezultate – komentirala je Dalić.