FEŠTA U KRAPINI: Odličan 'El Zagoricó završio 3:1 za domaćina

Zagorec pogocima Pelka i Smrekara uvjerljiv protiv Mača, potvrđen naslov jesenskog prvaka

Objavljeno: 27.11.2021. zagorjeinternational

Krapinski Zagorec uvjerljivom pobjedom 3:1 protiv velikog rivala, Gaja iz Mača, potvrdio je naslov jesenskog prvaka 3. HNL, a njihov kapetan Matija Smrekar s još dva pogotka (ukupno 20), naslov najboljeg strijelca svih trećih liga. Utakmica se, sa zanimljivim prvim poluvremenom, iako nije bilo pogodaka, s dvije izrazite šanse sa svake strane i s nekoliko dvojbenih sudačkih odluka, zahuktala u drugom poluvremenu. Mrežu gostiju načeo je Pelko, nastavio je kapetan Smrekar iz pohotkom jedanaesterca, da bi Gaj vratio neizvjesnost pogotkom Šabana. No Smrekar je ubrzo, u 83. minuti, ponovno vratio na dva razlike i fešta je na stadionu u Podgori mogla početi. Igrači su nakon utakmice pozdravili gledatelje, a zaorilo se i “Večeras je naša fešta!”