Seniori KK Krapina trećeligašku sezonu otvorili pobjedom protiv KK Petrinja

U napetom susretu, ishod je bio neizvjestan do same završnice – na kraju trijumfirali domaćini 74:68

Objavljeno: 25.10.2021. zagorjeinternational

Bez podrške navijača, ali zato uz live prijenos na Facebook profilu kluba, seniorska ekipa KK Krapina je otvorila sezonu u trećoj ligi pobjedom protiv KK Petrinje u utakmici na domaćem parketu s rezultatom 74:68.

Već je samo otvaranje izgledalo dobro za domaćina koji je imao 11 koševa prednosti, ali su se gosti vratili u utakmicu i otišli na kratki odmor s košem viška. U drugoj četvrtini, kao i na samom kraju prve, uslijedila je grčevita borba uz puno grešaka domaćina koje su rezultirale poluvremenom s minimalnim vodstvom gostiju, 33:35.

U trećoj četvrtini domaća ekipa svojom igrom ipak dolazi do prednosti, a koju uspijevaju sačuvati i u posljednjoj četvrtini susreta. Slijedi im kratka stanka, a već u sljedećem kolu Krapina ide u goste kod zagrebačkog Larusa.