Novi sportski uspjesi za mladog motociklista iz Zlatar Bistrice

Luka Kunić na Državnom prvenstvu Slovenije u motocrossu pobijedio u obje trke, najbolji bio i dan kasnije u Keblu

Objavljeno: 08.06.2021. zagorjeinternational

Na Državnom prvenstvu Slovenije u motocrossu održanom u subotu, u klasi 125 ccm, u konkurenciji od 17 vozača iz Hrvatske, Slovenije i Austrije, Luka Kunić iz Zlatar Bistrice odnio je pobjedu u obje utrke. S maksimalnih 100 bodova, Luka ostaje i dalje vodeći vozač  u prvenstvu Slovenije, a u nedjelju je vozio utrku Prvenstva Zagorja u Keblu, gdje je osvojio prvo mjesto  u klasi MX2 pro, završivši na prvom mjestu od svih vozača u open klasi.

– Iskrene čestitke na ostvarenim rezultatima te puno uspjeha u daljnjem radu – poručila je  Vesna Mikulec, načelnica Zlatar Bistrice, čiji je Luka sportski stipendist.