Na najnovijoj rang listi HTS-a, među djevojčicama do 14 godina, probila se na drugo mjesto

VELIKI USPJEH: Mlada Zlatarščanka Lana Preis na teniskom turniru u Karlovcu osvojila dva prva mjesta

Objavljeno: 08.06.2019. zagorjeinternational

U Karlovcu je održan 48. Memorijal Marijana Oršanića, teniski turnir za dječake i djevojčice do 14 godina, na kojem je zlatarska tenisačica Lana Preis osvojila dva prva mjesta. Članica Športskog teniskog kluba Zlatar pobijedila je na turniru u pojedinačnoj konkurenciji te u kategoriji parova s Majom Brnić, koju je porazila u finalu pojedinačnog tunira. Lana Preis se na najnovijoj rang listi Hrvatskog teniskog saveza probila na drugo mjesto među djevojčicama do 14 godina, te je uvjerljivo najbolje rangirana od svojih vršnjakinja, a bodove za ovaj turnir dobit će na sljedećoj rang listi.