MNK Jesenje je u 14. kolu 1. HMNL na domaćem terenu doživjelo težak poraz od Vrgorca

Hat-trick Kraljevića i autogol Majcenića za pola golova u mreži deklasiranog Jesenja

Objavljeno: 11.02.2019. AB

U posljednjem susretu 14. kola 1. HMNL, Jesenje je na domaćem terenu u krapinskoj sportskoj dvorani uvjerljivo izgubilo od Vrgorca – “zeleni” su deklasirani rezultatom 0:8, što je Vrgorcu donijelo povratak na treće mjesto, a Jesenju ostanak na pretposljednjem mjestu prvenstvene ljestvice, s dosad osvojenih sedam bodova. Vrgorac je poveo u 7. minuti golom Kraljevića, a do odmora Jurjević i Kraljević donose gostima prednost 0:3. Golovima Martinca, Sutona i Jelavića “nebeskoplavi” dolaze do nedostižnih 0:6, a do kraja je uvjerljiva pobjeda zaokružena autogolom Majcenića i još jednim golom Kraljevića u posljednjoj minuti, koji je tako kompletirao hat-trick u mreži Jesenja. Jesenje u sljedećem kolu dočekuje sedmoplasiranu Crnicu, dok desetoplasirani MNK Brod 035, kojeg bi pobjedom eventualno mogli dohvatiti, gostuje u Osijeku.