OVDJE NITKO NIJE NORMALAN: Ponijela ih euforija zbog osvojena tri boda

HRABROST ILI LUDOST? Pogledajte kako su igrači Zagorca proslavili pobjedu nad Novigradom

Objavljeno: 28.11.2018. zagorjeinternational

Na teškom i blatnjavom terenu seniori Nogometnog kluba Zagorec iz Krapine odličnom su igrom proteklog vikenda izborili vrijednu pobjedu nad domaćinom, Nogometnim klubom Novigrad. Osvojena tri boda neke su igrače toliko razveselila da su se odvažili na, rekli bi neki, pomalo lud, ali u svakom slučaju odvažan pothvat – odjeveni u dresove okupali su se u Jadranskom moru. Kako možemo zaključiti iz videa objavljenog na Facebook profilu NK Zagorca, temperatura mora nije bila primamljiva za duže zadržavanje, pa su dečki vrlo brzo pojurili na sušenje, no, svaka čast na hrabrosti!

Inače, kako stoji u izvješću s utakmice, od samog je početka bilo vidljivo da je Zagorec bolja momčad i bez obzira na nesretan gol u 15. minuti, upornost se isplatila već sedam minuta kasnije, kada na asistenciju Majcenića, Matija Smrekar postavlja rezultat 1:1. Odmah na poluvremenu trener Mitrečić je uveo brzog Postonjskog na lijevo krilo, koji se odmah istaknuo asistencijom Smrekaru za 2:1. Da drama bude veća, u 64. minuti Zagorec je primio neobičan pogodak za 2:2. Jedan naizgled neopasan centaršut završio je u golu, nakon što se lopta odbila od hrpe blata i tako prevarila inače sigurnog Vinceljaka. Igrači Zagorca pojačavali su konstantne napade i u jednoj gužvi na gol crti, najbolje se snašao Matija Smrekar, koji je postigao svoj treći pogodak na utakmici i potvrdio odličnu formu u zadnjih nekoliko prvenstvenih kola.