Članovi Atletskog kluba Rudolf Perešin i proteklog vikenda zabilježili uspješne nastupe

Juniorski prvak Andrija Palička, uz osobni rekord, osvojio četvrto mjesto na Prvenstvu Hrvatske za mlađe seniore

Objavljeno: 10.09.2018. JJ

Proteklog vikenda članovi Atletskog kluba Rudolf Perešin iz Gornje Stubice nastupili su na nekoliko utrka. Juniorski prvak Hrvatske Andrija Palička nastupio je na Prvenstvu Hrvatske za mlađe seniore. Na utrci od 1500 metara, uz osobni rekord, osvojio je četvrto mjesto, a na utrci od pet tisuća metara, šesto mjesto. Marta Borovec je na Jarunu, na utrci od 6,5 kilometara, koju organizira Društvo distrofičara grada Zagreba i Hrvatske, osvojila treće mjesto. U Bedekovčini je pak održana sportska manifestacija “Skok u jesen”. Zoran Komar je osvojio treće mjesto u utrci od 25 kilometara.
U Kamanju pokraj Karlovca organizirana je utrka Dok Run Kamanje, u dužini od 10 kilometara, a pobijedio je član AK Rudolf Perešin Neven Čorko.