VRLO DOBRI REZULTATI NA MEĐUNARODNOM TURNIRU OZALJ OPEN

Članovi Taekwondo kluba iz Stubičkih Toplica u Zagorje se vratili sa sedam medalja i pokalom

Objavljeno: 04.06.2018. JJ

Članovi Taekwondo kluba Kapelščak iz Stubičkih Toplica sudjelovali su na Međunarodnom turniru Ozalj Open 2018., međunarodnom natjecanju u sportskoj borbi i kicku za limače, mlađe kadete i kadete. Sudjelovalo je 17 klubova i 154 natjecatelja iz Hrvatske i Slovenije, a među njima i devet natjecatelja iz Stubičkih Toplica, koji su osvojili sedam medalja i pokal za drugo mjesto u ukupnom poretku u disciplini kick.
Domagoj Kraljić je osvojio prvo mjesto u sportskoj borbi MK -39 kg, a Noah Duijkersloot u kategoriji kick M3. Druga mjesta su osvojili Matej Erdelja, u sportskoj borbi LIM +36 kg
i Lucija Domitrek, u kategoriji kick Ž2. Na trećem mjestu bili su Filip Erdelja, u kategoriji sportska borba MK +51 kg, Luka Erdelja, u kategoriji kick M3 i Jana Sovec, u kategoriji kick Ž2. Leon Smetko, u kategoriji kick M2 i Ivan Javoršćak, u kategoriji kick M3, bili su peti. Ovim natjecanjem završena je polugodišnja natjecateljska sezona.