MLAĐI KADETI KK KRAPINE OSTVARILI ODLIČAN REZULTAT

Pobjedom nad Otočcem učvrstili drugo mjesto na ljestvici, posljednja utakmica kola igra se na domaćem terenu

Objavljeno: 22.05.2017. zagorjeinternational

Na gostovanju u Otočcu, mlađi kadeti KK Krapine lakše su od očekivanog pobijedili KK Otočac. Na samom početku utakmice nisu bili koncentrirani, pa su imali dosta oscilacija u igri, ali su ipak u prvoj četvrtini ostvarili prednost od plus tri. Druga četvrtina bila je izvrsna, Krapinčani su dobili prednost od 4:21, pokupili su sve lopte pod koševima i ostvarili prednost od +20 na poluvremenu. Svi igrači su imali priliku sudjelovati i dati svoj doprinos, u drugom poluvremenu sačuvali su prednost, koja je narasla na konačnih +29. Ova pobjeda od 81:52 učvrstila je mlađe kadete Krapine na drugoj poziciji, a imaju i najboljeg strijelca lige, Danijela Strehovca, s postignuta 284 koša. U zadnjem kolu u Krapini gostuje KK Petar Zrinski, stoga Krapinčani pozivaju sve navijače da dođu u što većem broju podržati svoje košarkaše u zadnjoj utakmici sezone.
Juniorke KK Krapine, zahvaljujući osvojenom prvom mjestu u II. Juniorskoj ligi, izborile su plasman u I. ligu, a njihova igračica Vlatka Bilal uvjerljivo je najbolji strijelac lige, s postignutih 165 koševa. Kadeti su pak s pomlađenom ekipom zauzeli odlično četvrto mjesto u IV. kadetskoj ligi.